
Wholesale Simple Heart Shape Gold Electroplated Copper Pearl Necklace For Unisex
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.34
-65%$3.34
$1.17More Images









Wholesale Simple Heart Shape Gold Electroplated Copper Pearl Necklace For Unisex
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























