
Wholesale Stainless Steel Geometric Multi Layer Irregular Plated Ring For Women
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images









Wholesale Stainless Steel Geometric Multi Layer Irregular Plated Ring For Women
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























