
Wholesale Stainless Steel Geometric Pearl Clavicle Necklace For Women With Electroplating And Light Luxury Style
Wholesale Stainless Steel Geometric Pearl Clavicle Necklace For Women With Electroplating And Light Luxury Style
| Accessories | 18K Gold,High-End Feel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images







Wholesale Stainless Steel Geometric Pearl Clavicle Necklace For Women With Electroplating And Light Luxury Style
| Accessories | 18K Gold,High-End Feel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories | 18K Gold,High-End Feel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 16g |























