
Wholesale Stainless Steel Minimalist Style Flower Pendant Rope Necklace With Electroplating For Women
Wholesale Stainless Steel Minimalist Style Flower Pendant Rope Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 32g |
Original: $3.16
-65%$3.16
$1.11More Images





Wholesale Stainless Steel Minimalist Style Flower Pendant Rope Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 32g |























