
Wholesale Sterling Silver Fork Spoon Pattern Necklace With Electroplating Process
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.95G |
| Styling | Fork Spoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.65
-65%$21.65
$7.58More Images






Wholesale Sterling Silver Fork Spoon Pattern Necklace With Electroplating Process
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.95G |
| Styling | Fork Spoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver Mixed Gem |
| Quality Of Precious Metals | 2.95G |
| Styling | Fork Spoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























