
Wholesale Sterling Silver Heartshaped Geometric Design Electroplated Platinum And 18K Gold Earrings With Zircon
Wholesale Sterling Silver Heartshaped Geometric Design Electroplated Platinum And 18K Gold Earrings With Zircon
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $21.72
-65%$21.72
$7.60More Images






Wholesale Sterling Silver Heartshaped Geometric Design Electroplated Platinum And 18K Gold Earrings With Zircon
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























