
Wholesale Sterling Silver Heartshaped Necklace With Three Hearts 18K Gold Plated And Polishing Ochain For Women
Wholesale Sterling Silver Heartshaped Necklace With Three Hearts 18K Gold Plated And Polishing Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.05
-65%$14.05
$4.92More Images





Wholesale Sterling Silver Heartshaped Necklace With Three Hearts 18K Gold Plated And Polishing Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |























