🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Sterling Silver Inlaid Natural Multicolor Flower Earrings Light Luxury Design
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |
Select Color
From $29.60
Wholesale Sterling Silver Inlaid Natural Multicolor Flower Earrings Light Luxury Design—
$29.60
More Images





Wholesale Sterling Silver Inlaid Natural Multicolor Flower Earrings Light Luxury Design
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |























