🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Sterling Silver Light Luxury Double Rectangular Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design For Women
Wholesale Sterling Silver Light Luxury Double Rectangular Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Select Color
From $6.14
Original: $17.53
-65%Wholesale Sterling Silver Light Luxury Double Rectangular Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design For Women—
$17.53
$6.14More Images





Wholesale Sterling Silver Light Luxury Double Rectangular Ochain Necklace With Geometric Pattern And Diamond Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























