
Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Inlaid With Natural Agate Lapis Lazuli Pearl Vintage Wave Style
Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Inlaid With Natural Agate Lapis Lazuli Pearl Vintage Wave Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 23g |
More Images









Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Inlaid With Natural Agate Lapis Lazuli Pearl Vintage Wave Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 23g |























