
Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Natural Heartshaped Gemstone Retro Geometric Style
Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Natural Heartshaped Gemstone Retro Geometric Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |
Original: $29.65
-65%$29.65
$10.38More Images








Wholesale Stud Earrings 925 Sterling Silver Natural Heartshaped Gemstone Retro Geometric Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometry |
| Style | Niche,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |























