
Wholesale Stud Earrings Sterling Silver Butterfly Diamondembedded Goldplated Mini Zircon Bow Animal Insect Zodiac Fairy Style For Women
Wholesale Stud Earrings Sterling Silver Butterfly Diamondembedded Goldplated Mini Zircon Bow Animal Insect Zodiac Fairy Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Animal,Zodiac |
| Style | Fairy Style,Animal |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $10.19
-65%$10.19
$3.57More Images





Wholesale Stud Earrings Sterling Silver Butterfly Diamondembedded Goldplated Mini Zircon Bow Animal Insect Zodiac Fairy Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Animal,Zodiac |
| Style | Fairy Style,Animal |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Animal,Zodiac |
| Style | Fairy Style,Animal |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























