
Wholesale Tassel Pearl Pendant Light Luxury Style 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Women
Wholesale Tassel Pearl Pendant Light Luxury Style 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
More Images






Wholesale Tassel Pearl Pendant Light Luxury Style 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























