
Wholesale Unisex 925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Design And Electroplating Process
Wholesale Unisex 925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Design And Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Large Living Mouth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $37.78
-65%$37.78
$13.22More Images




Wholesale Unisex 925 Sterling Silver Ring With Moissanite Geometric Design And Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Large Living Mouth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Large Living Mouth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























