
Wholesale Unisex Ancient Geometric Style Electroplated Stainless Steel Water Drop Pearl Zircon Pendant Ochain Necklace
Wholesale Unisex Ancient Geometric Style Electroplated Stainless Steel Water Drop Pearl Zircon Pendant Ochain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images
















Wholesale Unisex Ancient Geometric Style Electroplated Stainless Steel Water Drop Pearl Zircon Pendant Ochain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Style | Ancient Style,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























