
Wholesale Unisex Copper Goldplated Starfish And Small Fish Pendant Necklace In Sweet And Cool Animal Style
Wholesale Unisex Copper Goldplated Starfish And Small Fish Pendant Necklace In Sweet And Cool Animal Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 12g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images





Wholesale Unisex Copper Goldplated Starfish And Small Fish Pendant Necklace In Sweet And Cool Animal Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Sweet And Cool Style,Animals |
| Weight | 12g |























