
Wholesale Unisex Copper Real Gold Plated Holy Heart Pendant Necklace And Paperclip Bracelet Jewelry Set
Wholesale Unisex Copper Real Gold Plated Holy Heart Pendant Necklace And Paperclip Bracelet Jewelry Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Holy Heart |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images







Wholesale Unisex Copper Real Gold Plated Holy Heart Pendant Necklace And Paperclip Bracelet Jewelry Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Holy Heart |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Jewelry Set,Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Holy Heart |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 6g |























