
Wholesale Unisex Electroplated Copper Necklace With Zircon Pendant In Corn Chain Style Featuring Evil Eye And Fatima's Hand Design
Wholesale Unisex Electroplated Copper Necklace With Zircon Pendant In Corn Chain Style Featuring Evil Eye And Fatima's Hand Design
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $5.70
-65%$5.70
$1.99More Images





Wholesale Unisex Electroplated Copper Necklace With Zircon Pendant In Corn Chain Style Featuring Evil Eye And Fatima's Hand Design
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























