
Wholesale Unisex Geometric Cartoon Minimalist Stainless Steel And Copper Diamond Necklace With Water Drop And Sea Star Design
Wholesale Unisex Geometric Cartoon Minimalist Stainless Steel And Copper Diamond Necklace With Water Drop And Sea Star Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Wholesale Unisex Geometric Cartoon Minimalist Stainless Steel And Copper Diamond Necklace With Water Drop And Sea Star Design
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |























