
Wholesale Unisex Geometric Drop Shape Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Collar
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.21
-65%$4.21
$1.47More Images






Wholesale Unisex Geometric Drop Shape Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Collar
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























