
Wholesale Unisex Geometric Hollow Heart Copper Real Gold Plated Halloween Necklace Choker
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated Necklace (Chain + Pendant),Real Gold Plated Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images





Wholesale Unisex Geometric Hollow Heart Copper Real Gold Plated Halloween Necklace Choker
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated Necklace (Chain + Pendant),Real Gold Plated Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Real Gold Plated Necklace (Chain + Pendant),Real Gold Plated Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























