
Wholesale Unisex Geometric Palm Coin Pendant Necklace With Oshaped Chain Gold Plated Copper And Titanium Steel
Wholesale Unisex Geometric Palm Coin Pendant Necklace With Oshaped Chain Gold Plated Copper And Titanium Steel
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images











Wholesale Unisex Geometric Palm Coin Pendant Necklace With Oshaped Chain Gold Plated Copper And Titanium Steel
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























