
Wholesale Unisex Ins Style Copper Goldplated Cross Pendant Necklace With Zircon And O Word Chain
Wholesale Unisex Ins Style Copper Goldplated Cross Pendant Necklace With Zircon And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images




Wholesale Unisex Ins Style Copper Goldplated Cross Pendant Necklace With Zircon And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























