
Wholesale Unisex Purple Zircon Inlaid Copper Goldplated Halloween Necklace With O Word Chain
Wholesale Unisex Purple Zircon Inlaid Copper Goldplated Halloween Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images






Wholesale Unisex Purple Zircon Inlaid Copper Goldplated Halloween Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























