
Wholesale Unisex Retro Geometric Doublelayered Necklace With Rectangular Pendant Copper O Word Chain Titanium Steel Electroplated December Birthstone
Wholesale Unisex Retro Geometric Doublelayered Necklace With Rectangular Pendant Copper O Word Chain Titanium Steel Electroplated December Birthstone
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images
















Wholesale Unisex Retro Geometric Doublelayered Necklace With Rectangular Pendant Copper O Word Chain Titanium Steel Electroplated December Birthstone
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 5g |























