
Wholesale Vintage Geometric Square Electroplated Real Gold Copper Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
More Images












Wholesale Vintage Geometric Square Electroplated Real Gold Copper Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























