
Wholesale Women's 18K Goldplated Copper Geometric Fourleaf Clover Flower Zircon Inlaid Hollow Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's 18K Goldplated Copper Geometric Fourleaf Clover Flower Zircon Inlaid Hollow Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images






Wholesale Women's 18K Goldplated Copper Geometric Fourleaf Clover Flower Zircon Inlaid Hollow Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























