🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's 925 Silver Geometric Inlaid Moissanite Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
$20.44
Wholesale Women's 925 Silver Geometric Inlaid Moissanite Earrings With Electroplating—
$20.44
More Images




Wholesale Women's 925 Silver Geometric Inlaid Moissanite Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























