
Wholesale Women's 925 Silver Heartshaped Moissanite Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Quality | 2.3 |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $20.18
-65%$20.18
$7.06More Images




Wholesale Women's 925 Silver Heartshaped Moissanite Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Quality | 2.3 |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Quality | 2.3 |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























