
Wholesale Women's 925 Silver Heartshaped Ring With Simulated Diamond And Geometric Styling Electroplated
Wholesale Women's 925 Silver Heartshaped Ring With Simulated Diamond And Geometric Styling Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $35.59
-65%$35.59
$12.46More Images




Wholesale Women's 925 Silver Heartshaped Ring With Simulated Diamond And Geometric Styling Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | Only |
| Size | 19. |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























