
Wholesale Women's 925 Silver Needle Retro Cat's Eye Geometric Earrings With Electroplating Treatment
Wholesale Women's 925 Silver Needle Retro Cat's Eye Geometric Earrings With Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,S925 Silver Needle,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
More Images


















Wholesale Women's 925 Silver Needle Retro Cat's Eye Geometric Earrings With Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,S925 Silver Needle,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,S925 Silver Needle,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























