
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Alien Moissanite Emerald Cut Ring Plated Pt950 Gold Geometric Light Luxury Style
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Alien Moissanite Emerald Cut Ring Plated Pt950 Gold Geometric Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 22. |
| Style | Light Luxury,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $31.19
-65%$31.19
$10.92More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Alien Moissanite Emerald Cut Ring Plated Pt950 Gold Geometric Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 22. |
| Style | Light Luxury,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 22. |
| Style | Light Luxury,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























