
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Clavicle Chain With Freshwater Pearl And Vshaped Moissanite Pendant Original Design Electroplated With Letters Numbers Text Pattern
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Clavicle Chain With Freshwater Pearl And Vshaped Moissanite Pendant Original Design Electroplated With Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3G |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $49.33
-65%$49.33
$17.27More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Clavicle Chain With Freshwater Pearl And Vshaped Moissanite Pendant Original Design Electroplated With Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3G |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 3G |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























