
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Crown Pendant Necklace With Electroplating And Cross Car Flower Chain
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Crown Pendant Necklace With Electroplating And Cross Car Flower Chain
| Chain Style | Cross Car Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $32.84
-65%$32.84
$11.49More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Crown Pendant Necklace With Electroplating And Cross Car Flower Chain
| Chain Style | Cross Car Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Car Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.3.8g |
| Style | Light Luxury Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























