
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Cross Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 3.13G |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $29.35
-65%$29.35
$10.27More Images






Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Cross Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 3.13G |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 3.13G |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























