
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Cross Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $67.44
-65%$67.44
$23.60More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Cross Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























