
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Design Earrings With Platinum And 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Design Earrings With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $18.38
-65%$18.38
$6.43More Images










Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Design Earrings With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























