
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Twisted Arm Moissanite Ring With Electroplating
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Twisted Arm Moissanite Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening (White Gold) |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
More Images


Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Twisted Arm Moissanite Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening (White Gold) |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening (White Gold) |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























