
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Heart Shape Moissanite Inlaid Clavicle Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Heart Shape Moissanite Inlaid Clavicle Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $36.69
-65%$36.69
$12.84More Images


Wholesale Women's 925 Sterling Silver Heart Shape Moissanite Inlaid Clavicle Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.3.8g |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























