
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Heart Shaped Electroplated Ring
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Heart Shaped Electroplated Ring
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























