
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Letters Zircon Ring Stacking Combination
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | S925 |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $12.42
-65%$12.42
$4.35More Images






























Wholesale Women's 925 Sterling Silver Letters Zircon Ring Stacking Combination
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | S925 |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | S925 |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























