
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Pt950 Gold Electroplated Finish
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Pt950 Gold Electroplated Finish
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $27.33
-65%$27.33
$9.57More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Pt950 Gold Electroplated Finish
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Personality,Fruit,Food |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























