
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Necklace With Zircon Bow Pendant Sweet Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Bow |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 3.8g |
Original: $13.74
-65%$13.74
$4.81More Images





Wholesale Women's 925 Sterling Silver Necklace With Zircon Bow Pendant Sweet Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Bow |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Bow |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 3.8g |























