
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring Set Dropshaped Zircon Vshaped Row Geometric Design Diamondtreated
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring Set Dropshaped Zircon Vshaped Row Geometric Design Diamondtreated
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.7G |
| Silver Ring | 925 Silver Ring |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $18.91
-65%$18.91
$6.62More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring Set Dropshaped Zircon Vshaped Row Geometric Design Diamondtreated
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.7G |
| Silver Ring | 925 Silver Ring |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.7G |
| Silver Ring | 925 Silver Ring |
| Size | Us Code 9 |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |























