
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring With Flower Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring With Flower Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $30.63
-65%$30.63
$10.72More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Ring With Flower Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Precious Metal Quality | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























