
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Simple Geometric Moissanite Ring With Fourclaw Setting And Electroplating
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Simple Geometric Moissanite Ring With Fourclaw Setting And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $19.66
-65%$19.66
$6.88More Images





Wholesale Women's 925 Sterling Silver Simple Geometric Moissanite Ring With Fourclaw Setting And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.3g |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























