
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Stud Earrings Inlaid With Rectangular Moissanite And Geometric Design With Electroplating Treatment
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Stud Earrings Inlaid With Rectangular Moissanite And Geometric Design With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $19.66
-65%$19.66
$6.88More Images






Wholesale Women's 925 Sterling Silver Stud Earrings Inlaid With Rectangular Moissanite And Geometric Design With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Quality Of Precious Metals | Right. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























