
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Sunflower Pendant Necklace With Mosan Diamond And Electroplating
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Sunflower Pendant Necklace With Mosan Diamond And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | D Color Mosan Diamond |
| Material | Silver,1 Karat Mosan Drill,4 Karat Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $34.74
-65%$34.74
$12.16More Images





Wholesale Women's 925 Sterling Silver Sunflower Pendant Necklace With Mosan Diamond And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | D Color Mosan Diamond |
| Material | Silver,1 Karat Mosan Drill,4 Karat Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | D Color Mosan Diamond |
| Material | Silver,1 Karat Mosan Drill,4 Karat Mossam Drill,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























