
Wholesale Women's Classic Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating 1 Karat Diamond
Wholesale Women's Classic Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating 1 Karat Diamond
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.75G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $20.52
-65%$20.52
$7.18More Images






Wholesale Women's Classic Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating 1 Karat Diamond
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.75G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 2.75G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























