
Wholesale Women's Constellation Necklace Inlaid With White Seashells And Titanium Steel 18K Gold Plated
Wholesale Women's Constellation Necklace Inlaid With White Seashells And Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,White Seashell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Haibei + Titanium Steel |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images















Wholesale Women's Constellation Necklace Inlaid With White Seashells And Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,White Seashell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Haibei + Titanium Steel |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,White Seashell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Haibei + Titanium Steel |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























